Artvin'den Selamlar

4 Ağustos 2011 Perşembe

Pazar gününden beri buradayım yani 3 günüm. Şirketten arkadaşlar karşıladı. Onur var, geçici olarak buradaki işleri takip eden takım lideri arkadaşım. Faruk var IT. Faruk burada kalacak. Ev fiyatlar şehrin öğrenci ve memur şehri olması nedeniyle İstanbul ile kapışıyor diyebilirim. Yani kaloriferli evler 600 gibi rakamlara çıkıyor. Allah'tan sınıflarda eğitim alan yaklaşık 60 kadar müşteri temsilcisi arkadaşlara da haber saldık. Onların da verdiği bilgiler, öneriler doğrultusunda ev bakacağız. Zira bize en az 3 ev lazım benim dışımda ataması haftaya tamamlanacak olan 2 kişi daha var.

Benim ve ailem için zorlu bir süreç. Onları da 25 Haziran'dan beri Anamur'a kayınpederin yazlığına göndermiştim. Ramazan'la beraber Ilgaz'a köye geçtiler. Bayram'a kadar maalesef onları göremeyeceğim. Haliyle 2 ay gibi bir süredir ailesini görememiş bir aile olarak bayramlaşacağız. Oğlumun en tatlı zamanlarında, konuşmaya başladığı bu dönemde 'babam nerede?' sorusuyla büyümesini istemediğim ve bir çocuğu büyütme yükümlülüğünü eşimin sırtına yükleme gibi ağır sorumlulukla karşı karşıya bırakmamak için zamanın su gibi akması tek dileğim. Onlar benim moral kaynağım. 2-3 yılı da burada tamamlayıp bir an önce İstanbul'a dönmek istiyorum.

2 aylık vekalet süreci bitip asaleten operasyona atanınca onları yanıma alma süreci hayata geçecek. Uygun bir ev bulup, ev eşyası bakmaya da bakmaya başladım. Bu arada aklınızda olsun. Uğur Mumcu/Kartal'daki evimi eşyalı olarak kiraya vereceğim. İlgilenenle olursa mail adreslerime mail atabilir ya da yorumlarda erişebilirsiniz.

0 Hayat Belirtisi: